• slide 1
  • slide 3
  • slide 4
  • slide 5

Конкурс за студијски боравак на Белгородском државном технолошком универзитету у Русији

Аутор Администратор on . Објављено у Вести

На   основу   Уговорa   о   научно-образовној   сарадњи,   број   11-5/32,   Белгородски државни технолошки универзитет ,,В. Г. Шухов” (Руска Федерација) и Универзитет у Приштини, са привременим седиштем у Косовској Митровици, расписују заједнички

КОНКУРС

ЗА СТУДЕНТСКУ РАЗМЕНУ

За боравак на Белгородском државном технолошком универзитету,,В. Г. Шухов” за четрнаест студената Филозофског факултета, Економског факултета, Факултета техничких наука и Природно-математичког факултета, у периоду од 24.04. 2017. до 21.05.2017. године и то за следеће студенте основних и мастер студија:

-        четири студента са било ког смера Филозофског факултета,

-        четири студента са било ког смера Економског факултета,

-        два студента са било ког смера Факултета техничких наука,

-        четири студента са било ког смера Природно-математичког факултета.

За пријаве на Конкурс потребно је доставити:

-        биографију;

-        мотивационо писмо (до 500 речи);

-        потврду факултета у којој је наведен датум уписа текуће године и статус студента;

-        уверење о положеним испитима, са просечном оценом;

-        копију прве странице пасоша.

Трошкове смештаја и исхране у потпуности ће обезбедити Белгородски државни технолошки универзитет. За студенте који буду изабрани на Конкурсу трошкове превоза сносиће матични факултети.

Пријава:

Сва документа можете послати електронским путем на Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , поштом или их донети лично у Ректорат радним данима од 08:00 до 14:00 часова.

Адреса: Универзитет у Приштини са привеременим седиштем у Косовској Митровици

Филипа Вишњића бб

38220 Косовска Митровица

Рок за пријаву: 21. март 2017. године

Имена изабраних студената биће објављена на сајту Универзитета у Приштини, са привременим седиштем у Косовској Митровици (www.pr.ac.rs), најкасније до 27. марта 2017. године.

Додатне информације могу се добити путем електронске поште Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. , путем телефона 028-422-340 или лично у Ректорату сваког радног дана, у периоду од 8:00 до 14:00 часова.